SuperHero

DACIA JOGGER HYBRID 140

Wszystkie zalety Joggera, hybryda na dodatek!

ZYSKAJ DO 5000 ZŁ

ORAZ UBEZPIECZENIE ZA 1,99% W KREDYCIE SMART START
NA SAMOCHODY DOSTĘPNE OD RĘKI

ZAPYTAJ O OFERTĘ

 

Wykorzystaj technologię hybrydową, aby przez nawet 80% czasu jazdy w cyklu miejskim poruszać się w trybie elektrycznym, co pozwoli Ci zmniejszyć zużycie paliwa nawet o 40%.

Technologia ta działa dzięki połączeniu dwóch silników elektrycznych z silnikiem spalinowym, bez konieczności podłączania do gniazda ładowania.

Z Joggerem HYBRID 140 wszystko staje się prostsze: akumulator ładuje się automatycznie podczas zwalniania i hamowania. Inteligentna skrzynia biegów połączona z systemem zarządzania energią zapewnia optymalne osiągi i zmniejsza zużycie paliwa.

Aby jeździćeko-odpowiedzialnie

Jogger hybrid - rozruch w trybie elektrycznym

Rozruch w 100% w trybie elektrycznym

Jogger HYBRID 140 zawsze uruchamia się w trybie elektrycznym. Wystarczy przekręcić kluczyk i można ruszać w absolutnej ciszy!

Skorzystaj z zalet automatycznej optymalizacji źródeł energii.

Jogger hybrid - Eco mode

Eco Mode

Włącz opcję, aby jeździć jeszcze bardziej ekonomicznie i ekologicznie!

Tryb ekologiczny faworyzuje korzystanie z trybu elektrycznego. Dzięki temu możesz poprawić swój ślad węglowy, a jednocześnie zmniejszyć zużycie paliwa.

Jogger hybrid - automatyczna skrzynia biegów

Automatyczna skrzynia biegów

Poznaj jedynego Joggera z automatyczną skrzynią biegów.

Biegi zmieniane są bez szarpnięć i w odpowiednim momencie, dopasowując się do Twojego stylu jazdy. Zapewnia to doskonałą równowagę między trybem elektrycznym a spalinowym.

Jogger hybrid
Zwalniasz, ładujesz akumulator!

Hybrydyzacja umożliwia odzyskanie dużej części energii kinetycznej, którą samochód z silnikiem spalinowym traci podczas hamowania.

Możesz skorzystać z dwóch trybów jazdy: klasycznego trybu D, który pozwala zwalniać za pomocą hamulca silnikowego jak w samochodzie z silnikiem spalinowym., oraz z trybu B, idealnego do jazdy po mieście lub na drogach górskich, który wzmacnia hamowanie podczas zwalniania i zwiększa rekuperację.

Jogger hybrid
Silnik HYBRID 140
Architektura napędu, który wykorzystuje połączenie dwóch silników elektrycznych, silnika spalinowego i akumulatora elektrycznego, pozwala Joggerowi HYBRID 140 korzystać z dynamicznych osiągów, szczególnie podczas przyspieszania.
Jest również skuteczny w zarządzaniu redukcją emisji CO2, jak i zużycia paliwa.
WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI Z JOGGEREM HYBRID 140

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *