SuperHero

NOWA ARKANA E-TECH FULL HYBRID

NOWA ARKANA E-TECH FULL HYBRID


– moc maksymalna 105 kW (145 KM)
– skrzynia biegów automatyczna
– emisja CO₂ WLTP od 105 g/km
– zużycie paliwa od 4,7 l/100 km
– napięcie akumulatora 230 V + pojemność 1,2 kWh

wersja esprit Alpine

Sportowy suv został zaprojektowany na nowo, z nową chromowaną osłoną chłodnicy w kolorze czarnym na wysoki połysk z niestrukturalnym wzorem rombów i charakterystycznym tylnym pasem ze zmodernizowanymi światłami.

Jeszcze większa dawka adrenaliny w wersji esprit Alpine. Znaczek Alpine na przednich nadkolach, listwa F1 z przodu i 19’’ obręcze kół wzmacniają wyjątkowy charakter. Elegancki, sportowy design również wewnątrz. Tapicerka z tkaniny /Alcantara® podkreślona niebieskimi przeszyciami i logo Alpine. Kierownica obszyta skórą nappa z niebiesko-biało-czerwonymi przeszyciami.

E-Tech full hybrid 145 KM
Silnik hybrydowy bez konieczności ładowania charakteryzuje się ciszą, szybkością reakcji i wydajnością.

ekran multimedialny 9,3’’ i usługi online systemu easy link
Łatwe łączenie się z usługami traffic i aktualizacjami Over-The-Air dzięki systemowi easy link i 9,3” ekranowi. Bezprzewodowa replikacja Android Auto™ i Apple CarPlay™ zapewnia bezpośredni dostęp do aplikacji, list odtwarzania, kontaktów i ulubionych aplikacji na ekranie auta.

wciągająca przyjemność
Staranne wykończenie, szklany otwierany dach i wciągający system nagłośnienia Bose® zwiększają przyjemność z jazdy. Będziesz mieć do dyspozycji wydajny system multimedialny online, trzy wygodne tylne siedzenia i duży, modułowy bagażnik. Wszechświat możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *