SuperHero

RENAULT KANGOO VAN E-TECH 100% ELECTRIC

bez kompromisów
Planuj codzienne trasy bez obaw. W 100% elektryczne Kangoo Van E-Tech jest wyposażone w nowej generacji akumulator litowo-jonowy o pojemności 45 kWh, będącej do wykorzystania w 100%. Osiągi czy przestrzeń? Już nie musisz wybierać. Umieszczając akumulator pod podłogą, w 100% elektryczne Kangoo E-Tech zachowuje duże możliwości ładunkowe.

Ładuj w prosty sposób za pomocą ładowarki pokładowej 11 kW. Podłącz swoje w 100% elektryczne Kangoo Van E-Tech do wallboxa, aby odzyskać 100% zasięgu nawet w 3 h 50 min. Nie masz czasu? Wybierz wersję 22 kW 80DC*. 30 minut wystarczy, aby odzyskać 170 km zasięgu!

Podczas jazdy, wykorzystaj pompę ciepła, aby szybko ogrzać kabinę, optymalizując zasięg. Gdy samochód jest podłączony, w sposób zdalny możesz zapewnić sobie komfort termiczny i 100% zasięgu dzięki funkcji wstępnego przygotowania termicznego.

system multimedialny easy link
Dostosuj styl prowadzenia do swoich potrzeb! Podłącz swojego smartfona do systemu easy link poprzez Bluetooth, Android Auto™ lub Apple Carplay™. Dzięki temu, możesz się cieszyć swoimi playlistami, aplikacjami i ulubionymi usługami online na ekranie dotykowym o przekątnej 8″.

Planuj swoje trasy samochodem elektrycznym w prosty sposób! Dzięki nawigacji i usługom online, możesz łatwo zlokalizować stacje ładowania i zoptymalizować swoją trasę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *