SuperHero

Renault ESPACE E-TECH Full Hybrid

Renault Espace

  • przestronne wnętrze
  • niesamowity komfort od 7 do 5 miejsc

Wyjątkowy komfort i możliwość konfiguracji wnętrza: odchylana tylna kanapa z możliwością przesunięcia o 22 cm, zapewnia jedną z najlepszych przestrzeni na nogi w swojej klasie.

  • 100% hybryda
  • silnik E-Tech full hybrid 200 KM

Do 1 100 km zasięgu*. Przy pełnym zbiorniku zgodnie z danymi WLTP

technologia

  • system multimedialny openR link
  • openR link i jego 774 cm² intuicyjnej technologii pozwala cieszyć się najlepszymi połączonymi usługami My Renault i Google*, a także 39 dostępnymi aplikacjami.

*Google, Google Maps, Google Play jest znakiem marki Google LLC

esprit Alpine

Czarna osłona chłodnicy w szachownicę, sportowa przednia listwa, ekskluzywny satynowy lakier szary schiste, 20-calowe obręcze kół Daytona

komfort dla wszystkich pasażerów

Fotele w kolorze piaskowym z funkcją masażu i podgrzewania* oraz zagłówki tylne wyposażone w miękkie poduszki zapraszają do podróży pierwszą klasą. W całej kabinie rozmieszczone zostały schowki o pojemności do 40 l, w tym 25 l z przodu. Pasażerowie drugiego rzędu siedzeń mają najlepszą w swojej klasie przestrzeń na nogi oraz komfortowe odchylone o 31° oparcia foteli.

harman kardon - Renault Espace E-Tech full hybrid

12 głośników, niezrównany dźwięk Harman Kardon

Zanurz się w dźwięku premium: przestrzenność dźwięku jakiej nie doświadczyłeś w żadnym innym samochodzie pozwoli w pełni cieszyć się ulubioną muzyką.

silnik E-Tech full hybrid 200 KM
Zużycie tylko 4,6 l/100 km*, jazda w trybie elektrycznym do 130 km/h i do 80% jazdy w mieście w trybie elektrycznym.
4Control advanced: zwinność i stabilność
Dzięki skrętowi tylnych kół o 5° podczas parkowania średnica zawracania jest zbliżona do tej w samochodzie miejskim i wynosi 10,4 m. Powyżej 50 km/h koła tylne skręcają o 1° w tym samym kierunku co koła przednie, poprawiając stabilność w zakrętach.

active driver assist

Active Driver Assist łączy inteligentny regulator prędkości Stop & Go i system utrzymywania w osi pasa ruchu. Zachowuje bezpieczny dystans od poprzedzającego pojazdu, reguluje prędkość, uwzględniając sytuację na drodze oraz utrzymuje samochód na środku pasa ruchu. Samochód może również zatrzymać się w korku i wznowić jazdę automatycznie.
Poznaj Renault Espace E-Tech full hybrid, komfort i możliwości konfiguracji wnętrza z napędem hybrydowym z rabatem 6000 PLN w salonach Renault Adamowscy
Umów się na jazdą próbną 58 563 33 33

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *